Nash Podložka pod ryby

Velmi kvalitně propracovaná podložka. Díky 50mm tlustému polstrování nabízí maximální ochranu pro ty největší kapry na tom nejtvrdším terénu.... více informací »
Nash Podložka pod ryby Scope Ops
Značka: Nash
3 113 Kč
Více informací
Velmi kvalitně propracovaná podložka. Díky 50mm tlustému polstrování nabízí maximální ochranu pro ty největší kapry na tom nejtvrdším terénu....

Velmi kvalitně propracovaná podložka. Díky 50mm tlustému polstrování nabízí maximální ochranu pro ty největší kapry na tom nejtvrdším terénu.

Velmi kvalitně propracovaná podložka. Díky 50mm tlustému polstrování nabízí maximální ochranu pro ty největší kapry na tom nejtvrdším terénu.

Softshellová překrývka je zabezpečená zipy ze tří stran a zabrání tak sklouznutí kapra mimo podložku. Povrch odháčkovací matrace je z PVC materiálu, který se dá jednoduše omývat a maximalizuje bezpečí pro kapry.

Díky speciálnímu polstrování můžete matraci složit na plochu, nebo je zde také možnost srolování a zajištění pomocí klipů, se kterými tak můžete matraci rychle připevnit k novým Scope Ops Deploy, Recon a Ruckall ruksakům. Poslední vychytávkou je nastavitelný a odnímatelný popruh přes rameno pro krátké vycházky, kdy potřebujete být stále mobilní.

  • rozměry: 130cm (L) x 80cm (w) 

Nový produkt Nash Podložka pod ryby můžete pořídit právě zde na stránkách v populární rubrice podložky pod ryby. Nyní koupíte parádní zboží z naší sekce za báječnou cenu.

Ve slevě tento výrobek Nash Podložka pod ryby Scope Ops Flat Mat od dodavatele kvalitních produktů Nash lze sehnat tady teď za parádní cenu! Nyní pořídíte za 3 113 Kč.