Nash Plastový držák nástrahy s mikroobratlíkem Plastic

Plastová skrutka se závitem a malým mikroobratlíkem, díky které můžete snadno a rychle měnit nástrahy bez použití jehly a to všechny od... více informací »
Nash Plastový držák nástrahy s mikroobratlíkem Plastic Swivel Bait Screw 10ks -
Značka: Nash
149 Kč
Více informací
Plastová skrutka se závitem a malým mikroobratlíkem, díky které můžete snadno a rychle měnit nástrahy bez použití jehly a to všechny od...

Plastová skrutka se závitem a malým mikroobratlíkem, díky které můžete snadno a rychle měnit nástrahy bez použití jehly a to všechny od klasického boilies, plovouček, ořechů až po různé pěnové a plastové nástrahy.

Plastová skrutka se závitem a malým mikroobratlíkem, díky které můžete snadno a rychle měnit nástrahy bez použití jehly a to všechny od klasického boilies, plovouček, ořechů až po různé pěnové a plastové nástrahy. K dispozici ve velikostech 8 a 21 mm pro různé velikosti nástrahy. 

Unikátní a oblíbený výrobek Nash Plastový držák nástrahy s mikroobratlíkem Plastic Swivel Bait Screw 10ks - 21mm od výrobce se skvělou pověstí Nash pořídíte v naší aktuální nabídce skutečně výhodně! Nyní pořídíte jen za 149 Kč.