Nash Plastový držák nástrahy Plastic Bait Screw

Plastová skrutka se závitem a malým mikroobratlíkem, díky které můžete snadno a rychle měnit nástrahy bez použití jehly a to všechny od... více informací »
Nash Plastový držák nástrahy Plastic Bait Screw
Značka: Nash
95 Kč
Více informací
Plastová skrutka se závitem a malým mikroobratlíkem, díky které můžete snadno a rychle měnit nástrahy bez použití jehly a to všechny od...

Plastová skrutka se závitem a malým mikroobratlíkem, díky které můžete snadno a rychle měnit nástrahy bez použití jehly a to všechny od klasického boilies, plovouček, ořechů až po různé pěnové a plastové nástrahy.

Plastová skrutka se závitem a malým mikroobratlíkem, díky které můžete snadno a rychle měnit nástrahy bez použití jehly a to všechny od klasického boilies, plovouček, ořechů až po různé pěnové a plastové nástrahy. K dispozici ve velikostech 8 a 21 mm pro různé velikosti nástrahy. 

Zcela unikátní produkt seženete taky tu na webu v kategorii bižuterie. Najděte si ještě další zboží z této oblíbené sekce v akci!

Tento výjimečný produkt Nash Plastový držák nástrahy Plastic Bait Screw 10ks - 21mm od přední společnosti Nash pohodlně získáte právě teď u nás v akci! Na našich stránkách za 95 Kč.