Nash Návazec Slip D

Skvělou schopnost háčku se správně otočit a spolehlivě zapíchnout nabízí právě tento návazec Slip D s háčkem Pinpoint Long Shank... více informací »
Nash Návazec Slip D Rig - vel.
Značka: Nash
69 Kč
Více informací
Skvělou schopnost háčku se správně otočit a spolehlivě zapíchnout nabízí právě tento návazec Slip D s háčkem Pinpoint Long Shank...

Skvělou schopnost háčku se správně otočit a spolehlivě zapíchnout nabízí právě tento návazec Slip D s háčkem Pinpoint Long Shank Twister, který je vhodný pro všechny potápivé a plovoucí nástrahy a stejně tak pro nástrahy Cultured.

Skvělou schopnost háčku se správně otočit a spolehlivě zapíchnout nabízí právě tento návazec Slip D s háčkem Pinpoint Long Shank Twister, který je vhodný pro všechny potápivé a plovoucí nástrahy a stejně tak pro nástrahy Cultured.“Návazec je uvázán na šňůrce Skinlink Semi-Stiff a je zakončen obratlíkem Micro Hook Ring Swivel pro perfektní otáčení a pohyblivost nástrahy”.


Tento designový produkt Nash Návazec Slip D jde sehnat rovněž na našich stránkách v oblíbené sekci hotové návazce. Nyní získáte podobné produkty z této populární rubriky na pár kliknutí! To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se také na další kousky od výrobce Nash. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený kousek Nash Návazec Slip D Rig - vel. 2 od našeho předního výrobce Nash lze nakoupit v aktuální nabídce téměř zdarma! V akci od 69 Kč.