Nash Návazec Ronnie Claw Rig –

Nash Pinpoint přichází do světa kaprařiny s inovací v podobě efektivnějšího pop up návazce. Skládá se z Ronnie Claw háčku, který má více... více informací »
Nash Návazec Ronnie Claw Rig
Značka: Nash
79 Kč
Více informací
Nash Pinpoint přichází do světa kaprařiny s inovací v podobě efektivnějšího pop up návazce. Skládá se z Ronnie Claw háčku, který má více...

Nash Pinpoint přichází do světa kaprařiny s inovací v podobě efektivnějšího pop up návazce. Skládá se z Ronnie Claw háčku, který má více otevřený tvar a zešikmené navazovací očko.

Nash Pinpoint přichází do světa kaprařiny s inovací v podobě efektivnějšího pop up návazce. Skládá se z Ronnie Claw háčku, který má více otevřený tvar a zešikmené navazovací očko. To napomáhá k lepší mechanice návazce. Návazec je s nástrahovým vrtáčkem pro okamžité našroubování nástrahy bez použití jehel a zarážek. Je zakončen očkem s osmičkovým uzlem pro rychlou výměnu návazce.

Výjimečný produkt máte možnost pořídit nyní tu na stránkách v rubrice hotové návazce. Vyhledejte si zlevněné produkty z naší kategorie za rozumné peníze! Věhlasný výrobce Nash má v nabídce vynikající výrobky. Nakupujte výhoděn u nás. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také více kousků od značky Nash. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní kus Nash Návazec Ronnie Claw Rig - vel.2 od skvělé a známé značky Nash k dostání u nás teď pořád výhodně. Zrovna nyní za cenu 79 Kč.