Nash Magnetická podložka Magnetic Bivvy Tray

Deska nyní obsahuje integrovanou magnetickou plošku v rohu o rozměrech 5 cm x 6 cm, která chrání návazce a návazcové části před odfouknutím nebo... více informací »
Nash Magnetická podložka Magnetic Bivvy
Značka: Nash
839 Kč
Více informací
Deska nyní obsahuje integrovanou magnetickou plošku v rohu o rozměrech 5 cm x 6 cm, která chrání návazce a návazcové části před odfouknutím nebo...

Deska nyní obsahuje integrovanou magnetickou plošku v rohu o rozměrech 5 cm x 6 cm, která chrání návazce a návazcové části před odfouknutím nebo ztrátou.

Deska nyní obsahuje integrovanou magnetickou plošku v rohu o rozměrech 5 cm x 6 cm, která chrání návazce a návazcové části před odfouknutím nebo ztrátou.

Velká verze je dostatečně velká na to, aby se na ně vešly i talíře a vy se mohli civilizovaněji stravovat.

Rozměry:

  • Magnetic Bivvy Tray Small: 25cm (d) x 31cm (š) x 3cm (h)
  • Magnetic Bivvy Tray Large: 38cm (d) x 27cm (š) x 3cm (h)

Levný produkt Nash Magnetická podložka Magnetic Bivvy jde koupit právě u nás umístěný v sekci příslušenství, doplňky k bivakům! Nyní si můžete koupit zcela nové zboží z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Oblíbený výrobce Nash dlouhodobě vyrábí skvělý sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete další zboží od značky Nash. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Nash Magnetická podložka Magnetic Bivvy Tray - Large od skvělé značky Nash je k získání právě teď u nás za rozumné peníze! Nabídka od 839 Kč.