Nash Kolíček s kroužkem

Kovová skrutka, díky které můžete snadno a rychle měnit nástrahy bez použití jehly a to všechny od klasického boilies, plovouček, ořechů až... více informací »
Nash Kolíček s kroužkem Bait Screws 10ks
Značka: Nash
105 Kč
Více informací
Kovová skrutka, díky které můžete snadno a rychle měnit nástrahy bez použití jehly a to všechny od klasického boilies, plovouček, ořechů až...

Kovová skrutka, díky které můžete snadno a rychle měnit nástrahy bez použití jehly a to všechny od klasického boilies, plovouček, ořechů až po různé pěnové a plastové nástrahy.

Kovová skrutka, díky které můžete snadno a rychle měnit nástrahy bez použití jehly a to všechny od klasického boilies, plovouček, ořechů až po různé pěnové a plastové nástrahy. K dispozici ve velikostech 8 a 21mm pro různé velikosti nástrahy.

Tento designový produkt Nash Kolíček s kroužkem lze koupit lehce tu na našem webu umístěný v sekci bižuterie. Vyberte si nové zboží ve zmiňované rubrice za super cenu.

Oblíbený výrobek Nash Kolíček s kroužkem Bait Screws 10ks - 21mm od přední společnosti Nash je k dostání zrovna dneska trvale výhodně. Akční cena 105 Kč.