Nash Holinky ZT Field Wellies –

Tento model je nejlepší volbou do extrémních podmínek. Boty mají 5mm neoprenovou podšívku ZT Field Wellies, která nabízí kompletní vodotěsnou... více informací »
Nash Holinky ZT Field Wellies - 11 /
Značka: Nash
2 559 Kč
Více informací
Tento model je nejlepší volbou do extrémních podmínek. Boty mají 5mm neoprenovou podšívku ZT Field Wellies, která nabízí kompletní vodotěsnou...

Tento model je nejlepší volbou do extrémních podmínek. Boty mají 5mm neoprenovou podšívku ZT Field Wellies, která nabízí kompletní vodotěsnou ochranu a zadržuje únik tepla.

Tento model je nejlepší volbou do extrémních podmínek. Boty mají 5mm neoprenovou podšívku ZT Field Wellies, která nabízí kompletní vodotěsnou ochranu a zadržuje únik tepla. Mají neoprenovou vnitřní vložku pro dokonalou izolaci, nastavitelný jazyk s pevnou šňůrkou, má pevnou protismykovou podrážku a umělou koženku ZT.

Tento diskontní produkt Nash Holinky ZT Field Wellies je k sehnání rovněž na stránkách v oblíbené rubrice holinky! Vyhledejte si nové kusy z této známé sekce za výhodnou cenu. Známý dodavatel Nash svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní zboží. To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od dodavatele Nash. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný kousek Nash Holinky ZT Field Wellies - 11 / 45 od známé společnosti Nash můžete koupit na našich stránkách teď právě napořád výhodně. Stojí teď u nás 2 559 Kč.