Nash Holinky ZT Field Wellies –

Tento model je nejlepší volbou do extrémních podmínek. Boty mají 5mm neoprenovou podšívku ZT Field Wellies, která nabízí kompletní vodotěsnou... více informací »
Nash Holinky ZT Field Wellies - 11 /
Značka: Nash
2 559 Kč
Více informací
Tento model je nejlepší volbou do extrémních podmínek. Boty mají 5mm neoprenovou podšívku ZT Field Wellies, která nabízí kompletní vodotěsnou...

Tento model je nejlepší volbou do extrémních podmínek. Boty mají 5mm neoprenovou podšívku ZT Field Wellies, která nabízí kompletní vodotěsnou ochranu a zadržuje únik tepla.

Tento model je nejlepší volbou do extrémních podmínek. Boty mají 5mm neoprenovou podšívku ZT Field Wellies, která nabízí kompletní vodotěsnou ochranu a zadržuje únik tepla. Mají neoprenovou vnitřní vložku pro dokonalou izolaci, nastavitelný jazyk s pevnou šňůrkou, má pevnou protismykovou podrážku a umělou koženku ZT.


Designový kus Nash Holinky ZT Field je k sehnání aktuálně tu na našem webu ve známé sekci holinky! Mrkněte na akční produkty z této oblíbené kategorie za skvělou cenu! U zákazníků oblíbená značka Nash vyrábí skvělé produkty.

Hodně prodávaný kousek Nash Holinky ZT Field Wellies - 11 / 45 od známé společnosti Nash můžete koupit na našich stránkách teď právě napořád výhodně. Stojí teď u nás 2 559 Kč.