Nash Bore Tool

Brilantní pomůcka do každé kaprařské krabičky s bižuterií. Díky Bore Tool snadno odstraníte kónickou sekci z boiliesu nebo plovoučky.... více informací »
Nash Bore Tool
Značka: Nash
209 Kč
Více informací
Brilantní pomůcka do každé kaprařské krabičky s bižuterií. Díky Bore Tool snadno odstraníte kónickou sekci z boiliesu nebo plovoučky....

Brilantní pomůcka do každé kaprařské krabičky s bižuterií. Díky Bore Tool snadno odstraníte kónickou sekci z boiliesu nebo plovoučky. Díky tomu bude pak Vaše panáčková nebo klasická dvojitá nástraha držet lépe při sobě.

Brilantní pomůcka do každé kaprařské krabičky s bižuterií. Díky Bore Tool snadno odstraníte kónickou sekci z boiliesu nebo plovoučky. Díky tomu bude pak Vaše panáčková nebo klasická dvojitá nástraha držet lépe při sobě. Díky Bore Tool se už jednotlivé nástrahy od sebe nebudou oddělovat. Snadno s ním odstraníte i vrchní vrstvu z nástrah Cultured a navíc snižuje
i riziko kroucení šňůrky při použití vícero nástrah najednou.


Tento levný produkt Nash Bore Tool je k dostání již dnes na stránkách zařazený v rubrice vrtáčky. Máme pro vás parádní kusy ve zmíněné sekci za nejlepší ceny!

Tento výjimečný kousek Nash Bore Tool od značky se zárukou kvality Nash pohodlně získáte právě nyní opravdu výhodně! Právě nyní za 209 Kč.