Nash Boilie Scopex Squid

Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry. Kriticky vyvážené nástrahy,... více informací »
Nash Boilie Scopex Squid
Značka: Nash
209 Kč
Více informací
Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry. Kriticky vyvážené nástrahy,...

Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry.

Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry.

sou vytvořeny z pečlivě propočítané směsi plovoucí směsi Airball mix a základní směsi na boilies podle dané příchutě. Atraktivita je dosažena stejnými tekutinami jako u všech klasických boilies. Díky prezentaci s neutrálně vyváženou nástrahou dokážete přelstít i ty kapry, kteří jsou pod opravdu velkým tlakem rybářů. 

Dají se snadno propíchnout jehlou a barevně jsou sladěny s příslušnými potápivými kuličkami. Díky tomu na dně vypadají stejně jako všechny ostatní, ale mají nižší váhu, takže do kapří tlamky vletí mnohem rychleji a hlouběji. Bum! A máte vyhráno…

Tento unikátní produkt Nash Boilie Scopex Squid lze zakoupit ještě tady u nás v populární sekci vyvážené boilies. Máme pro vás parádní produkty z této populární rubriky na pár kliknutí. Významná značka Nash pro své zákazníky poskytuje kvalitní zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! To není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také další prověřené zboží od výrobce Nash. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a levný výrobek Nash Boilie Scopex Squid Wafters - 12mm 75g od značky s dlouholetou historií Nash lze sehnat u nás právě za příznivou cenu! Výhodně za 209 Kč.