Nash Boilie Citruz Wafters White

Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry.  Kriticky vyvážené nástrahy,... více informací »
Nash Boilie Citruz Wafters White
Značka: Nash
215 Kč
Více informací
Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry.  Kriticky vyvážené nástrahy,...

Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry. 

Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry. 

Jsou vytvořeny z pečlivě propočítané směsi plovoucí směsi Airball mix a základní směsi na boilies podle dané příchutě. Atraktivita je dosažena stejnými tekutinami jako u všech klasických boilies. Díky prezentaci s neutrálně vyváženou nástrahou dokážete přelstít i ty kapry, kteří jsou pod opravdu velkým tlakem rybářů. 

Dají se snadno propíchnout jehlou a barevně jsou sladěny s příslušnými potápivými kuličkami. Díky tomu na dně vypadají stejně jako všechny ostatní, ale mají nižší váhu, takže do kapří tlamky vletí mnohem rychleji a hlouběji. Bum! A máte vyhráno…


Tento designový produkt Nash Boilie Citruz Wafters je k sehnání právě zde tady u nás ve známé sekci vyvážené boilies! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní produkty z této populární rubriky ve slevě. Máme toho více, máme v nabídce však také další kousky značky Nash. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato vyjímečná značka Nash představuje velmi kvalitní výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento unikátní produkt Nash Boilie Citruz Wafters White - 12mm 75g od skvělého výrobce Nash jde získat v naší internetové nabídce trvale výhodně! Právě lze objednat jen za 215 Kč.