MVDE Method Mix Hi-Pro Carp

Velmi účinný kaprový method mix určený k lovu kapra a dalších velkých ryb s krmítky klasickým způsobem i feederem a na plavanou. Má velmi hrubou... více informací »
MVDE Method Mix Hi-Pro
Velmi účinný kaprový method mix určený k lovu kapra a dalších velkých ryb s krmítky klasickým způsobem i feederem a na plavanou. Má velmi hrubou...

Velmi účinný kaprový method mix určený k lovu kapra a dalších velkých ryb s krmítky klasickým způsobem i feederem a na plavanou. Má velmi hrubou strukturu a specifické aroma.

Velmi účinný kaprový method mix určený k lovu kapra a dalších velkých ryb s krmítky klasickým způsobem i feederem a na plavanou. Má velmi hrubou strukturu a specifické aroma. Ve slevě kousek naleznete bezprostředně tu na webu ve známé rubrice krmítkové směsi, method mixy! Nyní pořídíte ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za nejnižší cenu. Tato vyjímečná značka Marcel Van Den Eynde vám nabízí velmi kvalitní zboží.

Oblíbený a akční výrobek MVDE Method Mix Hi-Pro Carp 2kg od našeho předního výrobce Marcel Van Den Eynde snadno naleznete aktuálně za mimořádně nízkou cenu. Nyní získáte od 208 Kč.