MVDE Krmítková směs Supercrush

Vyrábí se z čerstvě mletých složek, středně těžká struktura. Obsahuje vysoce kvalitní oleje, vyznačuje se výraznou vůní. Doporučuje se pro... více informací »
MVDE Krmítková směs Supercrush
Vyrábí se z čerstvě mletých složek, středně těžká struktura. Obsahuje vysoce kvalitní oleje, vyznačuje se výraznou vůní. Doporučuje se pro...

Vyrábí se z čerstvě mletých složek, středně těžká struktura. Obsahuje vysoce kvalitní oleje, vyznačuje se výraznou vůní. Doporučuje se pro použití na jezerech a oblastech s nízkým průtokem. 

Vyrábí se z čerstvě mletých složek, středně těžká struktura. Obsahuje vysoce kvalitní oleje, vyznačuje se výraznou vůní. Doporučuje se pro použití na jezerech a oblastech s nízkým průtokem. Dokonale se mísí s produkty ze série Expanda. K dispozici v příchutích Classic a Garlic 1 kg Hodně žádaný kus MVDE Krmítková směs Supercrush máte možnost nakoupit bez problémů na našem webu v oblíbené rubrice krmítkové směsi. Připravili jsme akční produkty z této známé sekce za nejlepší ceny! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Marcel Van Den Eynde má v nabídce špičkové výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem! To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se také na další kvalitní zboží od značky Marcel Van Den Eynde. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt MVDE Krmítková směs Supercrush 1kg - Classic od známé společnosti Marcel Van Den Eynde snadno můžete sehnat u nás právě za super cenu. Akční cena 149 Kč.