MVDE Krmítková směs G5

Krmení na cejny a plotice, které vyrobil a odzkoušel pětinásobný mistr světa Alan Scotthorne. Krmení na cejny a plotice, které vyrobil a odzkoušel... více informací »
MVDE Krmítková směs G5 2kg
Krmení na cejny a plotice, které vyrobil a odzkoušel pětinásobný mistr světa Alan Scotthorne. Krmení na cejny a plotice, které vyrobil a odzkoušel...

Krmení na cejny a plotice, které vyrobil a odzkoušel pětinásobný mistr světa Alan Scotthorne.

Krmení na cejny a plotice, které vyrobil a odzkoušel pětinásobný mistr světa Alan Scotthorne. Abychom získali ideální složení , musíme použít 1 litr vody na 2 kg této směsi.

Návod na přípravu:

  • balení vysypejte do kbelíku, nalejte 0,75 litrů vody a pomalu míchejte. Odstavte na 15.minut a poté dolejte zbývající část vody.
  • na vodách o středním proudu přemočte krmení jenom lehce a dodejte 2kg hlíny Marcel Van Den Eynde abychom návnadu zatížili.
  • v čistých a průzračných vodách je dobré krmení obarvit na tmavší odstín, k tomu použijeme Magic Colour Black od Marcel Van Den Eynde.
  • balení 2kg
Tento nejprodávanější kousek MVDE Krmítková směs G5 2kg - Black od skvělé značky Marcel Van Den Eynde můžete získat na našich stránkách skutečně výhodně! Výhodně za skvělou cenu 185 Kč.