MVDE Krmítková směs G5

Krmení na cejny a plotice, které vyrobil a odzkoušel pětinásobný mistr světa Alan Scotthorne. Krmení na cejny a plotice, které vyrobil a odzkoušel... více informací »
MVDE Krmítková směs G5 2kg
Krmení na cejny a plotice, které vyrobil a odzkoušel pětinásobný mistr světa Alan Scotthorne. Krmení na cejny a plotice, které vyrobil a odzkoušel...

Krmení na cejny a plotice, které vyrobil a odzkoušel pětinásobný mistr světa Alan Scotthorne.

Krmení na cejny a plotice, které vyrobil a odzkoušel pětinásobný mistr světa Alan Scotthorne. Abychom získali ideální složení , musíme použít 1 litr vody na 2 kg této směsi.

Návod na přípravu:

  • balení vysypejte do kbelíku, nalejte 0,75 litrů vody a pomalu míchejte. Odstavte na 15.minut a poté dolejte zbývající část vody.
  • na vodách o středním proudu přemočte krmení jenom lehce a dodejte 2kg hlíny Marcel Van Den Eynde abychom návnadu zatížili.
  • v čistých a průzračných vodách je dobré krmení obarvit na tmavší odstín, k tomu použijeme Magic Colour Black od Marcel Van Den Eynde.
  • balení 2kg


Tento kvalitní produkt MVDE Krmítková směs G5 je k získání taky u nás v populární sekci krmítkové směsi. Mrkněte na vyjímečné výrobky ve zmíněné sekci za extra cenu! Tato značka Marcel Van Den Eynde svým zákazníkům dodává top produkty. To ovšem není vše, máme toho více! Podívejte se také na další kousky od značky Marcel Van Den Eynde. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento nejprodávanější kousek MVDE Krmítková směs G5 2kg - Black od skvělé značky Marcel Van Den Eynde můžete získat na našich stránkách skutečně výhodně! Výhodně za skvělou cenu 185 Kč.