MVDE Krmítková směs Formaggio 2kg

Tato směs byla vyvinuta speciálně pro lov na řekách. Směs má velice silnou sýrovou příchuť i vůni, která je atraktivní zejména pro parmy,... více informací »
MVDE Krmítková směs Formaggio
Tato směs byla vyvinuta speciálně pro lov na řekách. Směs má velice silnou sýrovou příchuť i vůni, která je atraktivní zejména pro parmy,...

Tato směs byla vyvinuta speciálně pro lov na řekách. Směs má velice silnou sýrovou příchuť i vůni, která je atraktivní zejména pro parmy, ostroretky a jelce.

Tato směs byla vyvinuta speciálně pro lov na řekách. Směs má velice silnou sýrovou příchuť i vůni, která je atraktivní zejména pro parmy, ostroretky a jelce. Směs se vyrábí ve dvou barvách žlutá (yellow) , červená (red). Tento výjimečný produkt můžete pořídit nyní na stránkách umístěný v sekci krmítkové směsi! Mrkněte na oblíbené produkty z naší kategorie za outletovou cenu.

Tento velmi žádaný výrobek MVDE Krmítková směs Formaggio 2kg - Red od značky Marcel Van Den Eynde máte možnost nakoupit na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Výhodně za super cenu 189 Kč.