Munch Baits Stickmix 1kg

Vysoce rozpustný a rychle se rozpadající stickmix. K použití přímo ze sáčku po rozbalení a vhodný pro PVA. Cream Seed Vysoce rozpustný a rychle se... více informací »
Munch Baits Stickmix 1kg
Značka: Munch Baits
299 Kč
Více informací
Vysoce rozpustný a rychle se rozpadající stickmix. K použití přímo ze sáčku po rozbalení a vhodný pro PVA. Cream Seed Vysoce rozpustný a rychle se...

Vysoce rozpustný a rychle se rozpadající stickmix. K použití přímo ze sáčku po rozbalení a vhodný pro PVA.

Cream Seed

Vysoce rozpustný a rychle se rozpadající stickmix obsahující exkluzivní nutriční a atraktivní přísady řady Cream Seed. K použití přímo ze sáčku po rozbalení a vhodný pro PVA. Díky široké škále použitých ingrediencí je stickmix mírně vlhký a může být silně stlačen (tzv. PVA bomby), přesto je vysoce rozpustný a rychle se rozpadá v několika okamžicích po ponoření.

Bio Marine

Stickmix připravený k použití ihned po otevření sáčku vyrobený z derivátů mořských živočichů, kultivované mořské řasy a jednobuněčných kvasnic s exkluzivním mořským stimulantem. Použitím směsi různých tekutých a práškových ingrediencí jednoduše stlačitelný, stále však rychle rozpustný pro okamžitou atraktivitu.

Ve slevě tento výrobek můžete sehnat právě nyní na našich stránkách umístěný v sekci stick mixy! Nyní získáte vyjímečné produkty z této populární sekce jednoduše online.

Kvalitní a velmi žádaný kus Munch Baits Stickmix 1kg - Bio Marine od našeho výrobce Munch Baits můžete koupit právě dnes extra se slevou! Nyní pořídíte jen za 299 Kč.