Munch Baits Boilie Wafters Bio Marine 100g

Nejjednodušší způsob k vyvážení vaší koncové sestavy. Pečlivě zkombinovány, aby vyrovnaly váhu háčku a zjednodušily vytvoření kriticky... více informací »
Munch Baits Boilie Wafters Bio Marine
Značka: Munch Baits
219 Kč
Více informací
Nejjednodušší způsob k vyvážení vaší koncové sestavy. Pečlivě zkombinovány, aby vyrovnaly váhu háčku a zjednodušily vytvoření kriticky...

Nejjednodušší způsob k vyvážení vaší koncové sestavy. Pečlivě zkombinovány, aby vyrovnaly váhu háčku a zjednodušily vytvoření kriticky vyvážené nástrahy. 

Nejjednodušší způsob k vyvážení vaší koncové sestavy. Pečlivě zkombinovány, aby vyrovnaly váhu háčku a zjednodušily vytvoření kriticky vyvážené nástrahy. Obsahují stejné nutričně bohaté a atraktivní ingredience díky kterým je řada Bio Marine tak efektivní.

  • Velikost: 14mm, 18mm

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Munch Baits Boilie Wafters Bio Marine jde sehnat rovnou tu na webu umístěný v rubrice vyvážené boilies! Prozkoumejte zcela nové zboží z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu!

Tento neodolatelný produkt Munch Baits Boilie Wafters Bio Marine 100g - 14mm od značky se zárukou kvality Munch Baits lze sehnat právě teď v naší nabídce za zcela nejnižší cenu! Cenově vychází na 219 Kč.