Mivardi Vlasec Lumix Mainline 1200m – 0,255mm

Unikátní vlasec se speciální technologií kamufláže. Jeho barva je proměnlivá v závislosti na intenzitě okolního světla. Mechanické vlastnosti... více informací »
Mivardi Vlasec Lumix Mainline 1200m -
Značka: Mivardi
569 Kč
Více informací
Unikátní vlasec se speciální technologií kamufláže. Jeho barva je proměnlivá v závislosti na intenzitě okolního světla. Mechanické vlastnosti...

Unikátní vlasec se speciální technologií kamufláže. Jeho barva je proměnlivá v závislosti na intenzitě okolního světla. Mechanické vlastnosti uspokojí i ty nejnáročnější požadavky při lovu kaprů. 

Unikátní vlasec se speciální technologií kamufláže. Jeho barva je proměnlivá v závislosti na intenzitě okolního světla. Mechanické vlastnosti uspokojí i ty nejnáročnější požadavky při lovu kaprů. Minimální průtažnost, extrémní odolnost proti oděru, téměř nulová paměť a dokonale hladký povrch činí z tohoto vlasce ideální volbu při lovu na odhoz. Výborně však obstojí i při lovu na dlouhé vzdálenosti na vyvážku.

Délka 1200 m
Průměr 0,255 – 0,385 mm
Barva hnědá
Nosnost 6,45 – 14,50 kg

Tento unikátní produkt Mivardi Vlasec Lumix Mainline 1200m – 0,255mm získáte teď tady a teď na našich stránkách ve známé sekci vlasce. Vyhledejte si ostatní výrobky z naší sekce ve slevě. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další prověřené produkty značky Mivardi. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Mivardi Vlasec Lumix Mainline 1200m - 0,255mm / 6,45kg od spolehlivé značky Mivardi snadno seženete právě teď za skvělou cenu. Nabídka již od 569 Kč.