Mivardi Vlasec CamoCODE Mainline 1200m –

Kaprařský vlasec nejvyšší třídy. Jeho proměnlivé zbarvení ve čtyřech různých odstínech zajišťuje dokonalé splynutí s různými povrchy dna.... více informací »
Mivardi Vlasec CamoCODE Mainline 1200m -
Značka: Mivardi
721 Kč
Více informací
Kaprařský vlasec nejvyšší třídy. Jeho proměnlivé zbarvení ve čtyřech různých odstínech zajišťuje dokonalé splynutí s různými povrchy dna....

Kaprařský vlasec nejvyšší třídy. Jeho proměnlivé zbarvení ve čtyřech různých odstínech zajišťuje dokonalé splynutí s různými povrchy dna. Vyznačuje se velkou poddajností a minimálním kroucením.

Kaprařský vlasec nejvyšší třídy. Jeho proměnlivé zbarvení ve čtyřech různých odstínech zajišťuje dokonalé splynutí s různými povrchy dna. Vyznačuje se velkou poddajností a minimálním kroucením. Velmi nízká průtažnost je vhodná pro lov na velké vzdálenosti. Vysoká oděruvzdornost zvýší vaše šance na zdolání ryby v obtížných podmínkách při lovu ve vázkách.

Poznámka týmu konzultantů MIVARDI:

Pro kaprařinu naprosto ideální vlasec. Jako vždy ale, pokud správně navinete na cívku. Ideální vložit do kbelíčku s vodou a navíjet přes lehký odpor (pracovní rukavici, hadřík). Co rozhodně nezapadne je pevnost v uzlu, ve spoji s ujímaným vlascem, ale i spoji s karabinkou montáže drží dokonale jak na uzel Ginnerův, tak uzel Kravský. S tímto vlascem jsme chytili několik krásných kaprů v travách táhnoucích se sloupcem malé pískovny, bez výraznějšího oděru i přepnutí. Rozhodně doporučujeme!

Délka 1200 m
Průměr 0,255 – 0,385 mm
Barva camo
Nosnost 6,55 – 14,50 kg

Tento kvalitní kousek Mivardi Vlasec CamoCODE Mainline 1200m jde koupit bez problémů tady u nás v rubrice vlasce. Najděte si parádní zboží z této kategorie za akční cenu!

Oblíbený a kvalitní kousek Mivardi Vlasec CamoCODE Mainline 1200m - 0,255mm / 6,55kg od společnosti se zárukou kvality Mivardi jde koupit aktuálně na webu opravdu výhodně. Aktuálně za 721 Kč.