Mivardi Swingery Hanger MCX Stainless Multicolor set

Precizní kvalita zpracování a materiály té nejvyšší kvality jsou základními stavebními kameny těchto unikátních indikátorů záběru. ... více informací »
Mivardi Swingery Hanger MCX Stainless
Značka: Mivardi
1 329 Kč
Více informací
Precizní kvalita zpracování a materiály té nejvyšší kvality jsou základními stavebními kameny těchto unikátních indikátorů záběru. ...

Precizní kvalita zpracování a materiály té nejvyšší kvality jsou základními stavebními kameny těchto unikátních indikátorů záběru. 

Precizní kvalita zpracování a materiály té nejvyšší kvality jsou základními stavebními kameny těchto unikátních indikátorů záběru. Jednotlivé díly z nerezové oceli jsou obráběny s dokonalou přesností na CNC.

Tělo indikátoru je opatřen trubičkou ze skutečného 3K cross woven carbonu nebo přesným plastovým odlitkem v reflexní barvě. Každý kus je následně pečlivě smontován a přezkoušen. Indikátory MCX stainless jsou k dispozici v provedení Swing Arm s nerezovým raménkem nebo Hanger s nerezovým řetízkem. Součástí dodávky je přídavná zátěž a náhradní gumové kroužky. 


Oblíbený kousek Mivardi Swingery Hanger MCX Stainless Multicolor můžete najít mimo jiné tady a teď na našem webu v rubrice swingery. Máme pro vás zcela nové výrobky ve zmíněné kategorii za internetové ceny! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další kvalitní zboží od výrobce Mivardi. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní kus Mivardi Swingery Hanger MCX Stainless Multicolor set (3pcs) od našeho předního výrobce Mivardi jde získat zde nyní pořád výhodně! Momentálně k dispozici za 1 329 Kč.