Mivardi Prut Insignia Tele 2,4m

Ucelená řada teleskopických prutů pro různé využití. Ucelená řada teleskopických prutů pro různé využití. Dle konkrétní délky a vrhací... více informací »
Mivardi Prut Insignia Tele 2
Značka: Mivardi
664 Kč
Více informací
Ucelená řada teleskopických prutů pro různé využití. Ucelená řada teleskopických prutů pro různé využití. Dle konkrétní délky a vrhací...

Ucelená řada teleskopických prutů pro různé využití.

Ucelená řada teleskopických prutů pro různé využití. Dle konkrétní délky a vrhací zátěže jsou vhodné pro přívlač, jako univerzální pruty s krátkou přepravní délkou i pro lov kaprů nebo dravců na rybičku. Vyznačují se perfektním zpracováním blanku a velmi dobrou akcí. Samozřejmostí je krátká přepravní délka, použití kvalitní korkové rukojeti a SIC oček.

Tabulka parametrů
Délka 2,4 m
Vrhací zátěž 5 – 25 g
Materiál Perfektní zpracování blanku (ExHMC 60-65) s velmi dobrou akcí
Transportní délka 58 cm


Vynikající produkt Mivardi Prut Insignia Tele můžete najít bezprostředně na webu v populární kategorii pro děti! Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty z této oblíbené kategorie ve výhodné akci. Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další prověřené kousky od dodavatele Mivardi. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný kus Mivardi Prut Insignia Tele 2,4m 5-25g od spolehlivého výrobce Mivardi jednoduše získáte momentálně na našich stránkách v akci! Aktuálně za 664 Kč.