Mivardi Pouzdro na kaprové pruty CamoCODE

Série kvalitních pouzder pro přepravu dvou prutů s navijáky v luxusním designu série CamoCODE. Silné polstrování zajišťuje dokonalou ochranu... více informací »
Mivardi Pouzdro na kaprové
Značka: Mivardi
807 Kč
Více informací
Série kvalitních pouzder pro přepravu dvou prutů s navijáky v luxusním designu série CamoCODE. Silné polstrování zajišťuje dokonalou ochranu...

Série kvalitních pouzder pro přepravu dvou prutů s navijáky v luxusním designu série CamoCODE. Silné polstrování zajišťuje dokonalou ochranu prutů.

Série kvalitních pouzder pro přepravu dvou prutů s navijáky v luxusním designu série CamoCODE. Silné polstrování zajišťuje dokonalou ochranu prutů. Vnitřní polstrovaná přepážka brání vzájemnému poškození prutů nebo navijáků. Velikost a tvarování pouzdra umožňují bezpečnou přepravu prutů s nasazenými navijáky všech velikostí. Zip téměř v plné délce pouzdra napomáhá snadnému vložení a vyjmutí prutu. Praktický popruh přes rameno i transportní ucha usnadňují nošení.

Tabulka parametrů
Poznámky Na 2 kaprové pruty s navijáky
Délka 205 cm
Barva CamoCODE design

Povedený produkt máte možnost dostat pohodlně tady na našem webu v rubrice pouzdra na pruty. Podívejte se na parádní produkty z této známé rubriky za výhodné peníze.

Zajímavý produkt Mivardi Pouzdro na kaprové pruty CamoCODE 205 od společnosti s výborným jménem Mivardi snadno získáte tady a teď v akci! Výhodně za super cenu 807 Kč.