Mivardi Plovoucí kukuřice MagiCorn

Oblíbená a velmi účinná nástraha pro lov kaprů dalších kaprovitých ryb. Oblíbená a velmi účinná nástraha pro lov kaprů dalších kaprovitých... více informací »
Mivardi Plovoucí kukuřice MagiCorn 15ks
Značka: Mivardi
43 Kč
Více informací
Oblíbená a velmi účinná nástraha pro lov kaprů dalších kaprovitých ryb. Oblíbená a velmi účinná nástraha pro lov kaprů dalších kaprovitých...

Oblíbená a velmi účinná nástraha pro lov kaprů dalších kaprovitých ryb.

Oblíbená a velmi účinná nástraha pro lov kaprů dalších kaprovitých ryb. Tuto umělou plovoucí kukuřici můžete nastražit při lovu kaprů jako doplněk k boilie a peletám, nebo samostatně či při lovu na feeder vlasovou metodou. Kukuřice je aromatizovaná a dokonale plovoucí.

  • Počet kusů: 15

Tento designový kousek Mivardi Plovoucí kukuřice MagiCorn můžete koupit právě tady na našich stránkách v populární sekci imitace! Najděte si unikátní kusy ve zmíněné rubrice za super ceny. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty značky Mivardi. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Mivardi vám může nabídnout kvalitní sortiment.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Mivardi Plovoucí kukuřice MagiCorn 15ks - Česnek od společnosti s dlouholetou tradicí Mivardi pohodlně nakoupíte zde teď právě za skvělou cenu! Nabídka od 43 Kč.