Mivardi Obratlík Quick Change s

Kvalitní rychlovýměnné obratlíky s vloženým kroužkem v matné barvě. Vhodné pro výrobu helikoptérových udic v kombinaci s návazcovými převleky.... více informací »
Mivardi Obratlík Quick Change s Kroužkem
Značka: Mivardi
94 Kč
Více informací
Kvalitní rychlovýměnné obratlíky s vloženým kroužkem v matné barvě. Vhodné pro výrobu helikoptérových udic v kombinaci s návazcovými převleky....

Kvalitní rychlovýměnné obratlíky s vloženým kroužkem v matné barvě. Vhodné pro výrobu helikoptérových udic v kombinaci s návazcovými převleky. Přesně pasují do standardnich závěsů na olovo. Kvalitní rychlovýměnné obratlíky s vloženým kroužkem v matné barvě. Vhodné pro výrobu helikoptérových udic v kombinaci s návazcovými převleky. Přesně pasují do standardnich závěsů na olovo.

  • Počet kusů v balení: 10


Povedený produkt Mivardi Obratlík Quick Change s máte možnost najít bez problémů tu na stránkách v kategorii rychloobratlíky! Nyní můžete získat další produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu. Tato vyjímečná značka Mivardi má v nabídce top sortiment Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další vybrané kousky od výrobce Mivardi. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Mivardi Obratlík Quick Change s Kroužkem 10ks s pečetí kvality od značky Mivardi lze nakoupit zrovna pořád výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 94 Kč.