Mivardi Obal na pruty Multi Green 90cm

Nově upravená kolekce nejžádanějších tříkomorových obalů na pruty, dostupných v různých délkách. Slouží pro přepravu klasických teleskopů... více informací »
Mivardi Obal na pruty
Značka: Mivardi
797 Kč
Více informací
Nově upravená kolekce nejžádanějších tříkomorových obalů na pruty, dostupných v různých délkách. Slouží pro přepravu klasických teleskopů...

Nově upravená kolekce nejžádanějších tříkomorových obalů na pruty, dostupných v různých délkách. Slouží pro přepravu klasických teleskopů nebo dělených kaprových a feederových prutů.

Nově upravená kolekce nejžádanějších tříkomorových obalů na pruty, dostupných v různých délkách. Slouží pro přepravu klasických teleskopů nebo dělených kaprových a feederových prutů. Obaly jsou vyrobeny z extrémně odolného a 100% nepromokavého materiálu B-POL635D a vybaveny praktickými kapsami s přezkami z pevnostního plastu. Obaly jsou osazeny odolnými zipy s luxusními značkovými táhly MIVARDI.

  • kapsa na navijáky je přepracována a umístěna výše, tak aby se do obalu pohodlně vešly kaprové pruty s dlouhou rukojetí společně s navijáky.
Tabulka parametrů
Délka 90 cm
Počet komor 3

Hodně oblíbený produkt lze sehnat snadno tu na našem webu v oblíbené rubrice pouzdra na pruty. Podívejte se na podobné kousky z této populární rubriky za internetové ceny.

Tento velmi oblíbený kus Mivardi Obal na pruty Multi Green 90cm NEW od dodavatele s dobrým jménem Mivardi najdete zde teď ve výhodné akci! Právě teď za cenu 797 Kč.