Mivardi Method feeder mix

Série směsí, vyvinutých speciálně pro lov na method feeder. Optimální konzistence a granulometrie přináší aktivní práci ve vodě a tím i... více informací »
Mivardi Method feeder mix 1kg -
Značka: Mivardi
85 Kč
Více informací
Série směsí, vyvinutých speciálně pro lov na method feeder. Optimální konzistence a granulometrie přináší aktivní práci ve vodě a tím i...

Série směsí, vyvinutých speciálně pro lov na method feeder. Optimální konzistence a granulometrie přináší aktivní práci ve vodě a tím i intenzivní šíření potravního signálu.

Série směsí, vyvinutých speciálně pro lov na method feeder. Optimální konzistence a granulometrie přináší aktivní práci ve vodě a tím i intenzivní šíření potravního signálu. Zároveň zajišťuje požadovanou výdrž v krmítku.

Každá směs obsahuje výrazný podíl účinných složek nejvyšší kvality, které přinášejí dlouhodobé a ověřené kvalitní výsledky v nejvyšších řadách boiles Mivardi. Za mimořádně atraktivní cenu tak dostáváte pečlivě odladěnou směs pro method feeder, která nezapře svoji inspiraci v boilie mixech prémiové kvality.

Tento vynikající výrobek Mivardi Method feeder mix 1kg - Black halibut od společnosti s předním postavením na trhu Mivardi máte možnost pořídit momentálně na webu opravdu výhodně. Momentálně v akci za 85 Kč.