Mivardi Křeslo CamoCODE Express

Kompaktní, avšak mimořádně stabilní a robustní křeslo se čtyřmi teleskopickými nohami a pevnými područkami. Minimální transportní rozměry jej... více informací »
Mivardi Křeslo CamoCODE Express
Značka: Mivardi
1 804 Kč
Více informací
Kompaktní, avšak mimořádně stabilní a robustní křeslo se čtyřmi teleskopickými nohami a pevnými područkami. Minimální transportní rozměry jej...

Kompaktní, avšak mimořádně stabilní a robustní křeslo se čtyřmi teleskopickými nohami a pevnými područkami. Minimální transportní rozměry jej předurčují pro kratší vycházky a rybolov na hůře přístupných místech. 

Kompaktní, avšak mimořádně stabilní a robustní křeslo se čtyřmi teleskopickými nohami a pevnými područkami. Minimální transportní rozměry jej předurčují pro kratší vycházky a rybolov na hůře přístupných místech. Nijak však nesnižují jeho celkovou pevnost ani nosnost.

Díky speciálně tvarovanému rámu sedáku nabízí toto křeslo nečakaně pohodlné sezení. Samovýsuvné teleskopické nohy jsou vybaveny výkyvnými patkami proti zaboření.

Parametry
Hmotnost 5,3 kg
Rozměr sedací části (šířka x délka) 48 x 48 cm
Rozměr zádové části (šířka x délka) 48 x 56 cm
Výška sedáku od země (od – do) 30 – 41 cm
Barva digitální camo
Nosnost 140 kg
Rozměr Rozměr područek 42 x 4 cm
Výška Maximální výška rozloženého 91 cm
Transportní rozměr 72 x 65 x 14 cm

Tento neodolatelný produkt můžete pořídit právě u nás zařazený v rubrice sedačky, křesla. Připravili jsme pro vás kvalitní produkty z této kategorie za parádní cenu!

Kvalitní a oblíbený výrobek Mivardi Křeslo CamoCODE Express od oblíbené značky se zárukou kvality Mivardi lze pořídit v naší internetové nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní za akční cenu 1 804 Kč.