Mivardi Hotové návazce Classic boilie

Profesionálně připravené koncové návazce pro lov kaprů s mimořádně výhodným poměrem ceny a kvality. Pro jejich výrobu jsou použity japonské... více informací »
Mivardi Hotové návazce Classic boilie rig Easy s obratlíkem - vel.
Značka: Mivardi
56 Kč
Více informací
Profesionálně připravené koncové návazce pro lov kaprů s mimořádně výhodným poměrem ceny a kvality. Pro jejich výrobu jsou použity japonské...

Profesionálně připravené koncové návazce pro lov kaprů s mimořádně výhodným poměrem ceny a kvality. Pro jejich výrobu jsou použity japonské háčky Mivardi MTC s teflonovým povrchem a kvalitní návazcové šňůrky i další komponenty.

Profesionálně připravené koncové návazce pro lov kaprů s mimořádně výhodným poměrem ceny a kvality. Pro jejich výrobu jsou použity japonské háčky Mivardi MTC s teflonovým povrchem a kvalitní návazcové šňůrky i další komponenty. Jsou dostupné s různými velikostmi háčků a několika typy šňůrek.

Tabulka parametrů
Počet kusů v balení 2 návazce
Délka 19 cm
Nosnost 25 lb

Tento výjimečný produkt lze pořídit právě tady na našem webu ve známé rubrice hotové návazce. Podívejte se na skvělé výrobky z této populární rubriky za super cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další vybrané produkty od značky Mivardi. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Mivardi dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Velmi oblíbený produkt Mivardi Hotové návazce Classic boilie rig Easy s obratlíkem - vel. 1 camo od výrobce se skvělou pověstí Mivardi pohodlně získáte aktuálně na webu za rozumné peníze. Levně za 56 Kč.