Mivardi Hotové návazce Adjustable

Profesionálně připravené koncové návazce pro lov kaprů s mimořádně výhodným poměrem ceny a kvality. Profesionálně připravené koncové návazce... více informací »
Mivardi Hotové návazce Adjustable hair rig Easy - vel.
Značka: Mivardi
56 Kč
Více informací
Profesionálně připravené koncové návazce pro lov kaprů s mimořádně výhodným poměrem ceny a kvality. Profesionálně připravené koncové návazce...

Profesionálně připravené koncové návazce pro lov kaprů s mimořádně výhodným poměrem ceny a kvality.

Profesionálně připravené koncové návazce pro lov kaprů s mimořádně výhodným poměrem ceny a kvality. Pro jejich výrobu jsou použity japonské háčky Mivardi MTC s teflonovým povrchem a kvalitní návazcové šňůrky i další komponenty. Jsou dostupné s různými velikostmi háčků a několika typy šňůrek.

Tabulka parametrů

Počet kusů v balení 2 návazce
Délka 19 cm
Nosnost 25 lb

Tento kvalitní a levný produkt Mivardi Hotové návazce Adjustable lze pořídit bez problémů tu na webu v oblíbené kategorii hotové návazce! Nyní najdete zlevněné kousky ve zmiňované sekci za výhodnou cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Mrkněte také na další prověřené produkty značky Mivardi. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Mivardi vám představuje kvalitní produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Kvalitní a žádaný kousek Mivardi Hotové návazce Adjustable hair rig Easy - vel. 2 camo od výrobce Mivardi lze pořídit v naší aktuální nabídce v bezva akci. V akci za cenu 56 Kč.