Mikbaits Mini Boilie vyvážené

Mini Wafters jsou nesmírně atraktivní neutrálně vyvážené 8 mm fluo nástrahy. Jsou skvělé na method feeder, krátkodobý lov, závodní chytání,... více informací »
Mikbaits Mini Boilie vyvážené nástrahy
Značka: Mikbaits
150 Kč
Více informací
Mini Wafters jsou nesmírně atraktivní neutrálně vyvážené 8 mm fluo nástrahy. Jsou skvělé na method feeder, krátkodobý lov, závodní chytání,...

Mini Wafters jsou nesmírně atraktivní neutrálně vyvážené 8 mm fluo nástrahy. Jsou skvělé na method feeder, krátkodobý lov, závodní chytání, při slabé aktivitě ryb nebo na velmi opatrné ryby.

Mini Wafters jsou nesmírně atraktivní neutrálně vyvážené 8 mm fluo nástrahy. Jsou skvělé na method feeder, krátkodobý lov, závodní chytání, při slabé aktivitě ryb nebo na velmi opatrné ryby. Jejich výhodou je, že zlehka leží u dna a působí tak přirozeněji než např. pop-up.
Jsou však natolik lehké, že kaprovi vletí do tlamy mnohem hlouběji, než očekává. Dají se požít celoročně, včetně velmi chladné vody. K dokonalému fungování použijte spolu s velmi malými háčky.

Kvalitní a velmi žádaný produkt můžete pořídit pohodlně tady u nás v populární kategorii vyvážené boilies! Nyní můžete najít ostatní produkty z naší sekce za super cenu!

Tento unikátní výrobek Mikbaits Mini Boilie vyvážené nástrahy Wafters 60ml - Ananas N-BA 8mm od top výrobce Mikbaits získáte na našich stránkách nyní výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 150 Kč.