Mikbaits Mini Boilie vyvážené

Mini Wafters jsou nesmírně atraktivní neutrálně vyvážené 8 mm fluo nástrahy. Jsou skvělé na method feeder, krátkodobý lov, závodní chytání,... více informací »
Mikbaits Mini Boilie vyvážené nástrahy
Značka: Mikbaits
150 Kč
Více informací
Mini Wafters jsou nesmírně atraktivní neutrálně vyvážené 8 mm fluo nástrahy. Jsou skvělé na method feeder, krátkodobý lov, závodní chytání,...

Mini Wafters jsou nesmírně atraktivní neutrálně vyvážené 8 mm fluo nástrahy. Jsou skvělé na method feeder, krátkodobý lov, závodní chytání, při slabé aktivitě ryb nebo na velmi opatrné ryby.

Mini Wafters jsou nesmírně atraktivní neutrálně vyvážené 8 mm fluo nástrahy. Jsou skvělé na method feeder, krátkodobý lov, závodní chytání, při slabé aktivitě ryb nebo na velmi opatrné ryby. Jejich výhodou je, že zlehka leží u dna a působí tak přirozeněji než např. pop-up.
Jsou však natolik lehké, že kaprovi vletí do tlamy mnohem hlouběji, než očekává. Dají se požít celoročně, včetně velmi chladné vody. K dokonalému fungování použijte spolu s velmi malými háčky.


Velmi oblíbený produkt Mikbaits Mini Boilie vyvážené máte možnost koupit teď tady a teď na našich stránkách v populární rubrice vyvážené boilies! Připravili jsme pro vás nové produkty z této známé rubriky za báječnou cenu. To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se také na další kvalitní zboží značky Mikbaits. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní výrobek Mikbaits Mini Boilie vyvážené nástrahy Wafters 60ml - Ananas N-BA 8mm od top výrobce Mikbaits získáte na našich stránkách nyní výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 150 Kč.