Mikbaits Mini boilie v dipu 50ml – Citrus

Mini boilie (6 - 8 mm) v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře. Mini boilie... více informací »
Mikbaits Mini boilie v dipu 50ml - Citrus
Značka: Mikbaits
99 Kč
Více informací
Mini boilie (6 - 8 mm) v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře. Mini boilie...

Mini boilie (6 – 8 mm) v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře.

Mini boilie (6 – 8 mm) v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře. Měkké nacucané nástrahy lze napichovat jak do obloučku háčku, tak i je navléct na vlasový přívěs. Jsou lehce plovoucí, což znamená, že se zvednou na vlasu nad háček, ale ne natolik, aby zdvihly celý návazec. Lze kombinovat i s jinými nástrahami.


Vysoce kvalitní produkt Mikbaits Mini boilie v dipu můžete koupit mimo jiné tady a teď na našem webu umístěný v rubrice boilies. Nyní koupíte ještě další zboží ze zmíněné rubriky ve výhodné akci! U zákazníků oblíbená značka Mikbaits pro své zákazníky prodává velmi kvalitní výrobky Nakupujte výhoděn u nás.

Tento designový výrobek Mikbaits Mini boilie v dipu 50ml - Citrus WS od dodavatele zboží Mikbaits jde nakoupit právě zde skutečně levně. Aktuálně stojí u nás 99 Kč.