Mikbaits Mini boilie v dipu 50ml – Citrus

Mini boilie (6 - 8 mm) v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře. Mini boilie... více informací »
Mikbaits Mini boilie v dipu 50ml - Citrus
Značka: Mikbaits
99 Kč
Více informací
Mini boilie (6 - 8 mm) v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře. Mini boilie...

Mini boilie (6 – 8 mm) v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře.

Mini boilie (6 – 8 mm) v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře. Měkké nacucané nástrahy lze napichovat jak do obloučku háčku, tak i je navléct na vlasový přívěs. Jsou lehce plovoucí, což znamená, že se zvednou na vlasu nad háček, ale ne natolik, aby zdvihly celý návazec. Lze kombinovat i s jinými nástrahami.


Zlevněný kus jde nakoupit bezstarostně tu na stránkách umístěný v rubrice boilies! Mrkněte na další výrobky ze zmíněné sekce na pár kliknutí! Tato vyjímečná značka Mikbaits nabízí prvotřídní zboží To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na další vybrané kousky od dodavatele Mikbaits. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento designový výrobek Mikbaits Mini boilie v dipu 50ml - Citrus WS od dodavatele zboží Mikbaits jde nakoupit právě zde skutečně levně. Aktuálně stojí u nás 99 Kč.