Mikbaits Měkké feeder peletky 50ml

Měkčené feeder peletky jsou velmi účinná malá nástraha na kapry, líny, další kaprovité ryby, časté jsou i úlovky amurů. Měkčené feeder... více informací »
Mikbaits Měkké feeder peletky
Značka: Mikbaits
49 Kč
Více informací
Měkčené feeder peletky jsou velmi účinná malá nástraha na kapry, líny, další kaprovité ryby, časté jsou i úlovky amurů. Měkčené feeder...

Měkčené feeder peletky jsou velmi účinná malá nástraha na kapry, líny, další kaprovité ryby, časté jsou i úlovky amurů.

Měkčené feeder peletky jsou velmi účinná malá nástraha na kapry, líny, další kaprovité ryby, časté jsou i úlovky amurů. K nastražení jsou nutné malé háčky, jinak by peletky mohly praskat. Při delším skladování mohou peletky vysychat. V tom případě je krátce napařte, či zlehka je polijte vodou nebo řidší tekutou potravou.


Kvalitní a žádaný produkt Mikbaits Měkké feeder peletky můžete nakoupit rovnou tu na našich stránkách v populární kategorii nástrahy na háček. Nyní si můžete vybrat akční produkty z této populární sekce za výborné peníze! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další kvalitní produkty od značky Mikbaits. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Mikbaits Měkké feeder peletky 50ml - Česnek od známého dodavatele Mikbaits je k sehnání momentálně v naši nabídce za výhodné peníze. Pouze nyní za 49 Kč.