Mikbaits Jehly na boilie – bílá –

Nové jehly na boilie od firmy Mikbaits Bílá Extra Heavy je velmi tvrdá jehla bez zobáčku. Místo něj má ostrý hrot a v něm zářez, jenž umožňuje... více informací »
Mikbaits Jehly na boilie - bílá
Značka: Mikbaits
139 Kč
Více informací
Nové jehly na boilie od firmy Mikbaits Bílá Extra Heavy je velmi tvrdá jehla bez zobáčku. Místo něj má ostrý hrot a v něm zářez, jenž umožňuje...

Nové jehly na boilie od firmy Mikbaits

Bílá Extra Heavy je velmi tvrdá jehla bez zobáčku. Místo něj má ostrý hrot a v něm zářez, jenž umožňuje uchycení vlasového přívěsu. Oproti žluté Heavy jehle je delší, díky čemuž umožňuje nastražování více nástrah za sebou, například „na panáčka“. Je vhodná pro naprostou většinu nástrah, jako je boilie, vařený partikl, pelety a další, zejména pak na tvrdší boilie. Zacházejte s ní ale opatrně, abyste si jí nevrazili do ruky.

Jehly Mikbaits jsou z kvalitního materiálu a mají velmi příjemnou ergonomicky tvarovanou rukojeť, takže se s nimi velmi dobře pracuje.

  • Zelená – Leadcore zelená jemná na šňúrku s ol. jádrem
  • Oranžová – Hard oranžová tvrdá se zobáčkem
  • Žlutá – Heavy žlutá extra tvrdá bez zobáčku
  • Bílá – Extra Heavy bílá extra tvrdá delší bez zobáčku

Tento kvalitní a levný produkt Mikbaits Jehly na boilie seženete bezprostředně tady na webu v oblíbené kategorii jehly! Nyní najdete jiné produkty z naší kategorie za rozumné peníze.

Akční a ve slevě produkt Mikbaits Jehly na boilie - bílá - extra tvrdá od výrobce s dobrým jménem Mikbaits pohodlně nakoupíte tady a teď právě skutečně výhodně! Nyní lze objednat jen za 139 Kč.