Mikbaits Červi v dipu 50ml

Červi v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře.  Červi v dipu jsou... více informací »
Mikbaits Červi v dipu 50ml
Značka: Mikbaits
99 Kč
Více informací
Červi v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře.  Červi v dipu jsou...

Červi v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře. 

Červi v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře. Měkké nacucané nástrahy lze napichovat jak do obloučku háčku, tak i je navléct na vlasový přívěs. Jsou lehce plovoucí, což znamená, že se zvednou na vlasu nad háček, ale ne natolik, aby zdvihly celý návazec. Lze kombinovat i s jinými nástrahami, zejména moučnými červy.

Unikátní a oblíbený kus Mikbaits Červi v dipu máte možnost koupit také tady na našich stránkách v kategorii nástrahy na háček! Nyní můžete získat ještě ostatní zboží z této kategorie za akční cenu!

Tento kvalitní výrobek Mikbaits Červi v dipu 50ml - Citrus WS od výrobce s mnohaletou tradicí Mikbaits snadno můžete sehnat ještě dnes za super cenu. Cena od 99 Kč.