Mikbaits Bonduelky v dipu 50ml

Bonduelky v dipu jsou neskutečně atraktivní a zároveň velmi přirozenou nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné... více informací »
Mikbaits Bonduelky v dipu
Značka: Mikbaits
69 Kč
Více informací
Bonduelky v dipu jsou neskutečně atraktivní a zároveň velmi přirozenou nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné...

Bonduelky v dipu jsou neskutečně atraktivní a zároveň velmi přirozenou nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře.

Bonduelky v dipu jsou neskutečně atraktivní a zároveň velmi přirozenou nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře. Tyto malé sladké kukuřičky nástrahy lze napichovat jak do obloučku háčku, tak i je navléct na vlasový přívěs. Lze kombinovat i s jinými nástrahami.

Ve slevě tento kousek Mikbaits Bonduelky v dipu 50ml jde koupit pohodlně tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii nástrahy na háček. Nyní si můžete koupit nové produkty z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Levný produkt Mikbaits Bonduelky v dipu 50ml - Citrus WS s osvědčenou značkou Mikbaits snadno můžete najít zde teď právě až neuvěřitelně levně. Nyní lze objednat jen za 69 Kč.