Mikbaits Boilie vyvážené nástrahy Wafters 150ml –

Wafters jsou nesmírně atraktivní neutrálně vyvážené 12 mm fluo nástrahy. Jsou skvělé na krátkodobý lov, závodní chytání, při slabé aktivitě... více informací »
Mikbaits Boilie vyvážené nástrahy Wafters
Značka: Mikbaits
224 Kč
Více informací
Wafters jsou nesmírně atraktivní neutrálně vyvážené 12 mm fluo nástrahy. Jsou skvělé na krátkodobý lov, závodní chytání, při slabé aktivitě...

Wafters jsou nesmírně atraktivní neutrálně vyvážené 12 mm fluo nástrahy. Jsou skvělé na krátkodobý lov, závodní chytání, při slabé aktivitě ryb nebo na velmi opatrné ryby.

Wafters jsou nesmírně atraktivní neutrálně vyvážené 12 mm fluo nástrahy. Jsou skvělé na krátkodobý lov, závodní chytání, při slabé aktivitě ryb nebo na velmi opatrné ryby. Jejich výhodou je, že zlehka leží u dna a působí tak přirozeněji než např. pop-up. Jsou však natolik lehké, že kaprovi vletí do tlamy mnohem hlouběji, než očekává. Dají se požít celoročně, včetně velmi chladné vody.

K dokonalému fungování použijte spolu se středně velkými či menšími háčky (například Garda Ultra Sharp č.6 a 8).


Unikátní a oblíbený produkt Mikbaits Boilie vyvážené nástrahy Wafters 150ml – pořídíte právě nyní na našem webu ve známé kategorii vyvážené boilies. Nyní můžete získat ostatní produkty z této rubriky za báječnou cenu.

Vynikající produkt Mikbaits Boilie vyvážené nástrahy Wafters 150ml - Ananas N-BA 12mm od značky s dlouholetou historií Mikbaits máte možnost dostat právě teď za skvělou cenu! Nyní pořídíte jen za 224 Kč.