Mikbaits Boilie Spiceman Balance 250ml –

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky.  Balance se... více informací »
Mikbaits Boilie Spiceman Balance 250ml - Pampeliška
Značka: Mikbaits
180 Kč
Více informací
Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky.  Balance se...

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. 

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Výsledná nástraha má stejnou barvu a vůni jako návnady, je však neutrálně vyvážená. Po nastražení si zlehka dosedne na dno. A to je i pro velmi mazané kapry těžký oříšek k rozlousknutí. Pro zatraktivnění můžete zlehka zakápnout dipem stejné příchutě nebo tekutou potravou. Ne však příliš, aby zůstalo lehčí než standardní boilie.


Oblíbený produkt Mikbaits Boilie Spiceman Balance 250ml – lze získat právě nyní tady na našem webu zařazený v rubrice vyvážené boilies. Nyní můžete získat zcela nové produkty z této oblíbené sekce za nejnižší cenu! U zákazníků oblíbená značka Mikbaits dlouhodobě dodává velmi kvalitní výrobky Nakupujte výhoděn u nás.

Ve slevě tento produkt Mikbaits Boilie Spiceman Balance 250ml - Pampeliška 16mm od značky s dlouholetou historií Mikbaits máte možnost pořídit právě teď u nás skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 180 Kč.