Mikbaits Boilie Spiceman Balance 250ml –

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky.  Balance se... více informací »
Mikbaits Boilie Spiceman Balance 250ml - Pampeliška
Značka: Mikbaits
180 Kč
Více informací
Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky.  Balance se...

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. 

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Výsledná nástraha má stejnou barvu a vůni jako návnady, je však neutrálně vyvážená. Po nastražení si zlehka dosedne na dno. A to je i pro velmi mazané kapry těžký oříšek k rozlousknutí. Pro zatraktivnění můžete zlehka zakápnout dipem stejné příchutě nebo tekutou potravou. Ne však příliš, aby zůstalo lehčí než standardní boilie.


Zajímavý výrobek Mikbaits Boilie Spiceman Balance 250ml můžete získat aktuálně tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice vyvážené boilies! Nyní získáte ještě jiné kousky ve zmiňované sekci za outletovou cenu. To ale není vše, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky značky Mikbaits. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ve slevě tento produkt Mikbaits Boilie Spiceman Balance 250ml - Pampeliška 16mm od značky s dlouholetou historií Mikbaits máte možnost pořídit právě teď u nás skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 180 Kč.