Mikbaits Boilie Gangster v dipu GSP Black Squid

Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je... více informací »
Mikbaits Boilie Gangster v dipu GSP Black Squid
Značka: Mikbaits
180 Kč
Více informací
Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je...

Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je vaše návnada. 

Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je vaše návnada. Nebo ji můžete použít tehdy, kdy chcete chytat na jiný průměr než na ten, se kterým vnadíte. Boilie ještě před tím, než ho zalijeme do dipu, necháváme nasáknout v těch nejlepších tekutých potravách, zasypeme GLM extraktem, přidáme i Robin Red či Robin Green a teprve poté jej vkládáme do kelímku a poléváme. Tento postup mu dává mimořádnou atraktivitu, jak ostatně dokazují vaše úlovky.


Tento unikátní výrobek je k dostání aktuálně tady na našem webu v populární rubrice boilies. Nyní můžete získat parádní zboží ze zmíněné sekce za nejlepší ceny! Významný dodavatel Mikbaits pro své zákazníky nabízí kvalitní sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Akční produkt Mikbaits Boilie Gangster v dipu GSP Black Squid 250ml - 16mm od populární značky Mikbaits je k získání ještě dnes v akci! Ve skvělé akci za 180 Kč.