Mikbaits Boilie Gangster v dipu 250ml

Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je... více informací »
Mikbaits Boilie Gangster v dipu
Značka: Mikbaits
180 Kč
Více informací
Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je...

Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je vaše návnada. 

Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je vaše návnada. Nebo ji můžete použít tehdy, kdy chcete chytat na jiný průměr než na ten, se kterým vnadíte. Boilie ještě před tím, než ho zalijeme do dipu, necháváme nasáknout v těch nejlepších tekutých potravách, zasypeme GLM extraktem, přidáme i Robin Red či Robin Green a teprve poté jej vkládáme do kelímku a poléváme. Tento postup mu dává mimořádnou atraktivitu, jak ostatně dokazují vaše úlovky.

Zlevněný produkt jde získat taky tu v kategorii boilies! Mrkněte na podobné produkty ve zmíněné rubrice za příznivou cenu.

Tento diskontní produkt Mikbaits Boilie Gangster v dipu 250ml - G2 Krab & Ančovička & Asa 16mm od známého předního výrobce Mikbaits snadno pořídíte ještě dnes extra výhodně! Výhodně za cenu 180 Kč.