Mikbaits Boilie Gangster Balance 250ml – G2

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky.  Balance se... více informací »
Mikbaits Boilie Gangster Balance 250ml
Značka: Mikbaits
180 Kč
Více informací
Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky.  Balance se...

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. 

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Výsledná nástraha má stejnou barvu a vůni jako návnady, je však neutrálně vyvážená. Po nastražení si zlehka dosedne na dno. A to je i pro velmi mazané kapry těžký oříšek k rozlousknutí. Pro zatraktivnění můžete zlehka zakápnout dipem stejné příchutě nebo tekutou potravou. Ne však příliš, aby zůstalo lehčí než standardní boilie.


Nový produkt Mikbaits Boilie Gangster Balance můžete získat aktuálně na webu v populární sekci vyvážené boilies. Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty z této oblíbené sekce za super peníze!

Hodně prodávaný produkt Mikbaits Boilie Gangster Balance 250ml - G2 Krab Ančovička Asa 16mm od značky s dlouholetou historií Mikbaits lze získat v naší online nabídce za rozumné peníze. Akční ceny již od 180 Kč.