Mikbaits Boilie Fanatica Balance 250ml

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Balance se vyrábějí... více informací »
Mikbaits Boilie Fanatica Balance
Značka: Mikbaits
180 Kč
Více informací
Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Balance se vyrábějí...

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky.

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Výsledná nástraha má stejnou barvu a vůni jako návnady, je však neutrálně vyvážená. Po nastražení si zlehka dosedne na dno. A to je i pro velmi mazané kapry těžký oříšek k rozlousknutí. Pro zatraktivnění můžete zlehka zakápnout dipem stejné příchutě nebo tekutou potravou. Ne však příliš, aby zůstalo lehčí než standardní boilie.

Nová příchuť Meteora

Meteora má nezaměnitelnou kořeněnou chuť i vůni, silný základ v rybích moučkách, mořských i játrových extraktech, k tomu krill, řasy, Robin Red a další skvělé přísady. Také tekuté složky obsahují jeden klenot vedle druhého. Naprostá většina složek je vysoce stravitelná a rozpustná, díky čemuž je toto boilie použitelné prakticky celoročně, včetně zimy. Co víc, přináší spousty záběrů od středně velkých ryb až po ty největší kapry. Je úspěšná na všech typech vod, od malých mělkých, až po velké hluboké. Je to i velmi zajímavá varianta pro několikadenní a týdenní závody.

Složení – rybí a enzymatické rybí moučky 60%, sypké extrakty 10%, atraktory 9%, ptačí zoby 12%, mléčné a vaječné proteiny 9%, Ultra esence, tekuté potravy, esenciální oleje, tekuté rybí extrakty, tekutý prezervativ, čerstvá vejce.


Unikátní a žádaný výrobek Mikbaits Boilie Fanatica Balance 250ml můžete najít ještě na našem webu ve známé sekci vyvážené boilies. Vyhledejte si akční výrobky ze zmíněné sekce za skvělou cenu.

Zajímavý kus Mikbaits Boilie Fanatica Balance 250ml - Meteora 20mm od odblíbeného výrobce Mikbaits máte možnost nakoupit zde nyní za outletovou cenu! Zrovna teď v akci za 180 Kč.