Mikbaits Boilie Big Balance 250ml –

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky.  Balance se... více informací »
Mikbaits Boilie Big Balance
Značka: Mikbaits
180 Kč
Více informací
Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky.  Balance se...

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. 

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Výsledná nástraha má stejnou barvu a vůni jako návnady, je však neutrálně vyvážená. Po nastražení si zlehka dosedne na dno. A to je i pro velmi mazané kapry těžký oříšek k rozlousknutí. Pro zatraktivnění můžete zlehka zakápnout dipem stejné příchutě nebo tekutou potravou. Ne však příliš, aby zůstalo lehčí než standardní boilie.

BigB Broskev&Black pepper je horkou novinku roku 2018. Ti, kdo sledují naše stránky či facebook, si určitě všimli doslova přívalu obřích úlovků na toto boilie. Původně jsme tuto příchuť zkoušeli v Gangsterovi, kde také fungovala skvěle, ale ve směsi BigMiKs začala doslova čarovat. Byla skvělá po celý rok, a to včetně parných letních dní, kdy přinášela úlovky kaprů přes 20kg. Přitom na ní bývá spousta záběrů, často i tehdy, když nic jiného nefunguje. Myslím, že se máte na co těšit.


Zajímavý výrobek Mikbaits Boilie Big Balance 250ml – lze koupit právě nyní tu na našich stránkách ve známé rubrice vyvážené boilies. Nyní koupíte oblíbené výrobky ve zmíněné sekci za akční cenu. Tato vyjímečná značka Mikbaits dlouhodobě vyrábí vynikající výrobky Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více! U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od značky Mikbaits. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Mikbaits Boilie Big Balance 250ml - BigB Broskev Black pepper 16mm od společnosti s předním postavením na trhu Mikbaits seženete u nás teď za parádní cenu. Nyní pořídíte za 180 Kč.