Meiho Krabička s páskem Waist

Profesionální rybářská krabička s páskem Meiho Waist Hunter vyrobená z těch nejkvalitnějších plastů, které jsou garancí vysoké funkčnosti a... více informací »
Meiho Krabička s páskem Waist
Značka: Meiho
374 Kč
Více informací
Profesionální rybářská krabička s páskem Meiho Waist Hunter vyrobená z těch nejkvalitnějších plastů, které jsou garancí vysoké funkčnosti a...

Profesionální rybářská krabička s páskem Meiho Waist Hunter vyrobená z těch nejkvalitnějších plastů, které jsou garancí vysoké funkčnosti a trvanlivosti. Profesionální rybářská krabička s páskem Meiho Waist Hunter vyrobená z těch nejkvalitnějších plastů, které jsou garancí vysoké funkčnosti a trvanlivosti. Vyjímečná kvalita a variabilita,to je VERSUS. Prvotřídní a solidně zpracované zámky dovolují přenášení i velmi těžkých doplňků, které jsou pro rybařinu většinou vyrobené z olova. Veškeré kovové doplňky mají antikorozní povrchovou úpravu odolnou i velmi agresívní slané vodě. Všechny krabičky na umělé nástrahy mají variabilně stavitelné stěny a jsou vyrobeny z materiálu netečného ke gumovým nástrahám.

Rozměry: 33,5 x 17,5 x 8,5 cm
Tento kvalitní a žádaný produkt máte možnost koupit bez obtíží tu v sekci krabičky, boxy, kufry. Máme pro vás další produkty ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další vybrané kousky značky Meiho. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Meiho má na skladě kvalitní výrobky

Velmi oblíbený kus Meiho Krabička s páskem Waist Hunter od spolehlivého výrobce Meiho jde nakoupit momentálně na webu ve výprodejové akci! Zboží pořídíte teď u nás za 374 Kč.