svet-rybare.cz

Mainline wafters clones barrel 10×14 mm 150 ml nutty hemp

Super kus Mainline wafters clones barrel 10x14 mm od značky s dlouholetou tradicí MAINLINE jednoduše můžete najít právě dnes za příznivou cenu! Právě nyní za 249 Kč.
EAN: 5060509816002
Mainline wafters clones barrel 10x14 mm 150 ml nutty hemp

Hlavním účelem Clones je, jak název napovídá, ‚klonovat‘ jakýkoli partikl nebo spod mix, kterým je místo zakrmené, a replikovat to do návnady na háček ‚match the hatch‘, která je mnohem praktičtější než samotný partikl.
Zejména proto, že některé partiklové návnady jsou příliš malé nebo příliš měkké na to, aby se daly skutečně použít na vaše návazce. Waftersky použijete v případě, že si chcete být jisti, že vaše návnada je stále nastražena a funguje tak, jak má po dlouhou dobu, oproti napříkald samotné kukuřici.
Clones jsou k dispozici ve čtyřech různých typech/příchutích, buď v 13mm pop-upech nebo 10mm x 14mm wafters, a přestože byly primárně navrženy pro použití na partiklem zakrmených místech, během testování se také velmi osvědčily ve všech situacích při klasickém rybolovu.
Nutty hemp:
Konopí je jedním z největších rybích atraktorů a kapři milují tato olejnatá semena, až do té míry, že když jsou ve vaší návnadě, můžete vidět olejové skvrny narážející na hladinu! Konopí má však také vizuální přitažlivost, protože toto lesklé tmavě hnědé/černé semeno vyniká na dně jezera díky bílým skvrnám, které jsou výsledkem klíčení semínek. Aby napodobili nejen chutí, ale i vzhledem, Pop Up Clones Hemp a Wafters mají dvoubarevnou tmavě černou a lehce špinavě bílou barvu.