svet-rybare.cz

Lk baits nutrigo balanc particle honey corn 200 ml – 20 mm

Tento výjimečný produkt Lk baits nutrigo balanc particle od našeho předního výrobce LK BAITS lze nakoupit na našich stránkách nyní za super cenu. Aktuálně v akci za 279 Kč. EAN: 8595602022304
Lk baits nutrigo balanc particle honey corn 200 ml - 20 mm
Popis produktu

Doporučujeme použít v kombinaci s návnadou NUTRIGO FEED-EX CORN HONEY nebo partiklovým podkladem z kukuřice.
Možná absolutní vrchol našeho výrobního umění a souhrn našich letitých zkušenností v jedné nástraze. Nutrigo Balanc je vyrobeno vůbec z toho nejlepšího, co kdy bylo pro lov kaprů objeveno a doslova prošpikováno těmi nejlepšími přírodními nektary, které intenzivně unikají z nástrahy v závislosti na množství propíchnutí povrchu.  A co víc? Nástraha je neutrálně vyvážená – nadlehčená, což mnohonásobně zvyšuje šance na záběr a úspěšné zaseknutí. Nutrigo Balanc je ZDE!
Nutrigo Balanc propíchněte jehlou a klasicky navlékněte na vlas pod háček (doba účinku je až 24 hodin). Pro rychlejší uvolňování, krátkodobé vycházky nebo zimní rybaření, můžete nástrahu propíchnout vícekrát (doba účinku je až 12 hodin).  Celoroční použití!
Ruční výroba. Patentově chráněno. Uvedený průměr je orientační. Na povrchu nástrahy se může vyskytovat tekutina. Nástraha může měnit barvu.
Obsah balení: 14 kusů nástrah