svet-rybare.cz

Lk baits nutrigo balanc particle hemp kelp 200 ml – 24 mm

Tento exkluzivní produkt Lk baits nutrigo balanc particle hemp kelp 200 ml - od společnosti se zárukou kvality LK BAITS je k získání teď za nejnižší cenu. Výhodně za super cenu 279 Kč. EAN: 8595602022342
Lk baits nutrigo balanc particle hemp kelp 200 ml - 24 mm
Popis produktu

Unikající tekutý extrakt krabího aroma přirozeně láká ryby z velkých vzdáleností. Nástraha pro všechny typy vod a roční období. Doporučujeme kombinovat s návnadou NUTRIGO FEED-EX MONSTER CRAB.
Možná absolutní vrchol našeho výrobního umění a souhrn našich letitých zkušenností v jedné nástraze. Nutrigo Balanc je vyrobeno vůbec z toho nejlepšího, co kdy bylo pro lov kaprů objeveno a doslova prošpikováno těmi nejlepšími přírodními nektary, které intenzivně unikají z nástrahy v závislosti na množství propíchnutí povrchu.  A co víc? Nástraha je neutrálně vyvážená – nadlehčená, což mnohonásobně zvyšuje šance na záběr a úspěšné zaseknutí. Nutrigo Balanc je ZDE!
Nutrigo Balanc propíchněte jehlou a klasicky navlékněte na vlas pod háček (doba účinku je až 24 hodin). Pro rychlejší uvolňování, krátkodobé vycházky nebo zimní rybaření, můžete nástrahu propíchnout vícekrát (doba účinku je až 12 hodin).  Celoroční použití!
Ruční výroba. Patentově chráněno. Uvedený průměr je orientační. Na povrchu nástrahy se může vyskytovat tekutina. Nástraha může měnit barvu.
Obsah balení: 14 kusů nástrah