LK Baits MINI Boilies v dipu 12mm 150ml

Mini boilies je úžasnou návnadou/nástrahou pro zimní měsíce a počátek jara, ale i pro velmi těžké vody, kde zmenšením nástrahy na minimum mnohdy... více informací »
LK Baits MINI Boilies v dipu 12mm 150ml -
Značka: LK Baits
139 Kč
Více informací
Mini boilies je úžasnou návnadou/nástrahou pro zimní měsíce a počátek jara, ale i pro velmi těžké vody, kde zmenšením nástrahy na minimum mnohdy...

Mini boilies je úžasnou návnadou/nástrahou pro zimní měsíce a počátek jara, ale i pro velmi těžké vody, kde zmenšením nástrahy na minimum mnohdy překvapíte opatrné ryby.

Mini boilies je úžasnou návnadou/nástrahou pro zimní měsíce a počátek jara, ale i pro velmi těžké vody, kde zmenšením nástrahy na minimum mnohdy překvapíte opatrné ryby. Mini boilies se nepoužívá jen k cílenému lovu kaprů.

Jeho přednosti ocení rybáři, kteří se snaží ulovit líny, cejny, parmy nebo jiné druhy ryb. Mini boilies vyrábíme v osvědčených příchutích v průměru 12 mm. Při běžném chytání jsme výborných výsledků dosáhli, když jsme malou kuličku boilie obalili ještě vrstvou boilie pasty nebo teď nově vrstvičkou plovoucí boilie pasty, čímž docílíte neutrálně vyvážené nástrahy.

Proto jsme Vám k jednotlivým příchutím připravily velice atraktivní a okamžitě fungující boilie těsto. Pastu můžete použít i na jiné druhy boilie z naší nabídky.

Tento akční a ve slevě kus LK Baits MINI Boilies v máte možnost získat právě teď na webu v oblíbené rubrice boilies. Najděte si zlevněné kousky ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce však také další prověřené kousky od výrobce LK Baits. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední výrobce LK Baits může nabídnout vynikající výrobky Podívejte se sami.

Unikátní kus LK Baits MINI Boilies v dipu 12mm 150ml - Black Protein s osvědčenou značkou LK Baits jednoduše můžete najít u nás za skvělou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 139 Kč.