LK Baits Dipovaná kukuřice

Dipovaná maďarská kukuřice, která nově vznikla ve spolupráci s Lukášem Krásou a firmou CUKK. Kukuřice je nakládána do jedné z nejlepších... více informací »
LK Baits Dipovaná kukuřice 220ml -
Značka: LK Baits
99 Kč
Více informací
Dipovaná maďarská kukuřice, která nově vznikla ve spolupráci s Lukášem Krásou a firmou CUKK. Kukuřice je nakládána do jedné z nejlepších...

Dipovaná maďarská kukuřice, která nově vznikla ve spolupráci s Lukášem Krásou a firmou CUKK. Kukuřice je nakládána do jedné z nejlepších tekutých potrav všech dob – All Amino Nutric a použity naše exclusivní esence, které využíváme při výrobě boilies.

Dipovaná maďarská kukuřice, která nově vznikla ve spolupráci s Lukášem Krásou a firmou CUKK. Kukuřice je nakládána do jedné z nejlepších tekutých potrav všech dob – All Amino Nutric a použity naše exclusivní esence, které využíváme při výrobě boilies. Kukuřice je vhodná pro lov všech kaprovitých ryb. Kukuřici je možné nastražit napíchnutím na háček nebo použijte vlasovou metodu.

Naší nakládanou kukuřici můžete kombinovat s umělou kukuřicí, která Vaší nástrahu nadlehčí a vydrží ataku ryb.


Tento zlevněný produkt LK Baits Dipovaná kukuřice lze pořídit prostě tady na webu zařazený v rubrice nástrahy na háček! Nyní můžete koupit ostatní zboží z této známé rubriky za internetové ceny!

Tento vynikající kus LK Baits Dipovaná kukuřice 220ml - Black Protein od známého výrobce LK Baits máte možnost sehnat ještě dnes opravdu výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 99 Kč.