svet-rybare.cz

Lifesaver kanystr na filtraci vody cube

Kvalitní a oblíbený produkt Lifesaver kanystr na filtraci od přední značky LIFESAVER pohodlně dostanete tady teď právě za super peníze! Akční cena od 3 490 Kč.
Lifesaver kanystr na filtraci vody cube
Zjistit dostupnost »
Značka: LIFESAVER
3 490

Využití najde ale u všech komunit řešících nedostatek pitné vody. Jeho 5litrová skladovací kapacita je ideálně vhodná pro rodiny nebo malé skupiny na cestách nebo na dovolené. Jeho objem je vhodný pro přepravu, ale také jako stálá rezervní zásobárna vody v domácnosti.
Nádoba je designovaná pro skladování a následné filtrování kontaminované vody. Doporučujeme vodu po přefiltrování neskladovat, ale rovnou vypít / použít, aby se předešlo další případné kontaminaci. LifeSaver Cube přefiltruje až 5000 litrů vody.
Testováno dle nejpřísnějších norem.
Parametry:

Filtrační kapacita: bakterie Log 6 (99,9999%), viry Log 4 (99,99%) a mikroorganismy Log 3 (99,9%)
Failsafe – technologie automatického vypnutí systému v případ nutnosti vyměnit filtrační kazetu. Snadné a intuitivní ovládání: Naplnit, přefiltrovat, napít se!
Bez nutnosti měření, bez dlouhého čekání, bez chemie a nepříjemných pachutí a zápachu.
Vyrobeno ve Velké Británii.
Materiály ani odpadní voda neobsahují BPA ani BPS.

Balení obsahuje: Lifesaver Cube, 1x filtr s aktivním uhlím, opravný balíček (ochranné víčko pro výměnu filtrační kazety, 5 rezervních těsnicích kroužků), filtr cube na 5000 litrů