Leeda Brodící Kalhoty Profil Breathable Waist Waders –

Brodící kalhoty Leeda Profil jsou složeny ze tří vrstev prodyšného materiálu v barvě tmavě olivové pro maximální voděodolnost a zároveň... více informací »
Leeda Brodící Kalhoty Profil Breathable Waist
Značka: Leeda
3 399 Kč
Více informací
Brodící kalhoty Leeda Profil jsou složeny ze tří vrstev prodyšného materiálu v barvě tmavě olivové pro maximální voděodolnost a zároveň...

Brodící kalhoty Leeda Profil jsou složeny ze tří vrstev prodyšného materiálu v barvě tmavě olivové pro maximální voděodolnost a zároveň komfortní prodyšnost.

Brodící kalhoty Leeda Profil jsou složeny ze tří vrstev prodyšného materiálu v barvě tmavě olivové pro maximální voděodolnost a zároveň komfortní prodyšnost.

Na namáhavých místech je pak použit ještě jednou třívrstvý materiál pro dosažení maximální odolností a životnosti. Brodící kalhoty dále obsahují vnitřní kapsy, které se hodí na uskladnění mobilu, klíčů nebo jiných předmětů, které nechceme sjednotit s věcmi pro rybaření. Tyto kalhoty jsou výborným pomocníkem pro mělčí vody, kde nepotřebujeme prsačky a vystačíme si s kalhotami, nebo se náramně hodí na loď, kde není potřeba prsaček a cítíme se tak víc komfortně.

Specifikace:
  • použití tří vrstvého prodyšného materiálu pro základní konstrukci a extra tří vrstvého materiálu na namáhavých místech pro maximální odolnost a delší životnost
  • včetně voděodolných kapes na uskladnění mobilu nebo klíčů

Kvalitní a žádaný produkt Leeda Brodící Kalhoty Profil Breathable Waist Waders máte možnost získat bezstarostně tu na našem webu v sekci prsačky a brodící kalhoty! Máme pro vás vyjímečné kousky z této oblíbené kategorie snadno online! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás více produktů značky Leeda. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známá značka Leeda dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní zboží

Velmi prodávaný produkt Leeda Brodící Kalhoty Profil Breathable Waist Waders - L od kvalitního výrobce Leeda lze koupit zrovna dnes výhodně. Akční cena již od 3 399 Kč.